Facebook найме 3 тис. Модераторів для відстеження насильства в мережі

Facebook найме додатково 3 тис. Модераторів протягом наступного року для боротьби з розміщенням неприпустимого контенту в соціальній мережі, повідомив засновник і головний виконавчий директор компанії Марк Цукерберг.

«В останні пару тижнів ми бачили на Facebook, як люди наносять пошкодження собі і іншим — в живих трансляціях або розміщених пізніше відеопостах», — написав М. Цукерберг у своєму пості в Facebook.

«Якщо ми хочемо створити безпечне співтовариство, нам потрібно реагувати швидко. Ми працюємо над тим, щоб зробити передачу інформації про появу подібного контенту легше, що дозволить нам швидше вживати відповідних заходів, — це відноситься як до випадків швидкої реакції там, де хтось потребує допомоги, так і при необхідності видалення поста «, — зазначив він.

Команда модераторів Facebook, яка налічує в даний час 4,5 тис. Осіб, розшириться на дві третини.

Facebook піддалася серйозній критиці після недавньої відеотрансляції в соцмережі вбивства в американському місті Клівленд, а також вбивства дитини в Таїланді.

У разі Клівленда з моменту інформування про розміщення відео до моменту його видалення зі сторінки в Facebook пройшло дві години, пише газета Financial Times.