Телепрограма каналу «K2» на неділю з 6 по 12 березня (кабельне телебачення Тульчин)

k2 канал Анонс програми Тульчин Краяни Плюс кабельне телебачення

Телепрограма каналу «K2» на неділю з 6 по 12 березня (кабельне телебачення Тульчин)

Понедельник, 6 марта

06:30 Телеторгівля
07:30 Правила життя
08:20 Мультфільми
08:50 Школа доктора Комаровського
10:50 Дім на заздрість усім
11:40 Квартирне питання
12:40 Психосоматика
13:20 Школа доктора Комаровського
14:00 Наодинці з усіма
14:50 Дім на заздрість усім
16:30 Удачний проект
17:20 Дачна відповідь
18:10 Правила життя
19:00 Квартирне питання
20:00 Удачний проект
20:40 Дачна відповідь
21:40 Фазенда
22:00 Правила життя
22:50 Фазенда
23:20 Жіноча форма
00:10 Психосоматика
00:40 Паралельний світ
01:40 Позаочі
03:00 Все моє
04:55 Мультфільми

Вторник, 7 марта

06:30 Телеторгівля
07:30 Правила життя
08:20 Мультфільми
08:50 Школа доктора Комаровського
10:50 Дім на заздрість усім
11:40 Квартирне питання
12:40 Психосоматика
13:20 Школа доктора Комаровського
14:00 Жіноча форма
14:50 Дім на заздрість усім
16:30 Удачний проект
17:20 Дачна відповідь
18:10 Правила життя
19:00 Квартирне питання
20:00 Удачний проект
20:40 Дачна відповідь
21:40 Фазенда
22:00 Правила життя
22:50 Фазенда
23:20 Жіноча форма
00:10 Психосоматика
00:40 Паралельний світ
01:40 Позаочі
03:00 Все моє
04:55 Мультфільми

Среда, 8 марта

06:30 Телеторгівля
07:30 Спеція
08:30 Мультфільми
09:40 Дім на заздрість усім
10:30 Фазенда
11:45 Квартирне питання
13:30 Удачний проект
16:20 Дім на заздрість усім
17:10 Дачна відповідь
20:00 Удачний проект
22:00 Художній фільм
00:10 Психосоматика
00:40 Паралельний світ
01:40 Позаочі
03:00 Все моє
04:55 Мультфільми

Четверг, 9 марта

06:30 Телеторгівля
07:30 Правила життя
08:20 Мультфільми
08:50 Школа доктора Комаровського
10:50 Дім на заздрість усім
11:40 Квартирне питання
12:40 Психосоматика
13:20 Школа доктора Комаровського
14:00 Жіноча форма
14:50 Дім на заздрість усім
16:30 Удачний проект
17:20 Дачна відповідь
18:10 Правила життя
19:00 Квартирне питання
20:00 Удачний проект
20:40 Дачна відповідь
21:40 Фазенда
22:00 Правила життя
22:50 Фазенда
23:20 Жіноча форма
00:10 Психосоматика
00:40 Паралельний світ
01:40 Позаочі
03:00 Все моє
04:55 Мультфільми

Пятница, 10 марта

06:30 Телеторгівля
07:30 Правила життя
08:20 Мультфільми
08:50 Школа доктора Комаровського
10:50 Дім на заздрість усім
11:40 Квартирне питання
12:40 Психосоматика
13:20 Школа доктора Комаровського
14:00 Жіноча форма
14:50 Дім на заздрість усім
16:30 Удачний проект
17:20 Дачна відповідь
18:10 Правила життя
19:00 Квартирне питання
20:00 Удачний проект
20:40 Дачна відповідь
21:40 Фазенда
22:00 Правила життя
22:50 Фазенда
23:20 Жіноча форма
00:10 Психосоматика
00:40 Паралельний світ
01:40 Позаочі
03:00 Все моє
04:50 Мультфільми

Суббота, 11 марта

06:00 Квадратний метр
06:30 Телеторгівля
07:30 Спеція
08:30 Мультфільми
09:40 Дім на заздрість усім
10:30 Фазенда
11:45 Квартирне питання
13:30 Удачний проект
16:20 Дім на заздрість усім
17:10 Дачна відповідь
20:00 Удачний проект
21:40 Дім на заздрість усім
23:00 Таємниці тіла
00:10 Психосоматика
00:40 Паралельний світ
01:40 Позаочі
03:00 Все моє
04:50 Мультфільми

Воскресенье, 12 марта

06:00 Квадратний метр
06:30 Телеторгівля
07:30 Спеція
08:30 Мультфільми
09:40 Дім на заздрість усім
10:30 Фазенда
11:45 Дачна відповідь
13:30 Удачний проект
16:20 Дім на заздрість усім
17:10 Квартирне питання
20:00 Удачний проект
21:40 Дім на заздрість усім
23:00 Таємниці тіла
00:10 Психосоматика
00:40 Паралельний світ
01:40 Позаочі
03:00 Все моє