Телепрограма каналу «ТЕТ» на неділю з 23 по 29 травня (кабельне телебачення Тульчин)

ТЕТ канал

Телепрограма каналу «ТЕТ» на неділю з 23 по 29 травня (кабельне телебачення Тульчин)

Понеділок, 23 травня

06:20 «Все буде добре!»
08:20 «Зіркове життя»
10:15 Х/ф ««С приветом, Козаностра!»»
12:10 «Битва екстрасенсів-14»
14:25 «Битва экстрасенсов»
16:00 «Все буде добре!»
18:00 «Вікна-Новини»
18:30 Т/с «Коли ми вдома»
20:00 «Слідство ведуть екстрасенси»
21:00 «Слідство ведуть екстрасенси»
22:00 «Вікна-Новини»
22:35 «Детектор брехні-9» Життя після сповіді
00:20 «Один за всіх»
01:25 «Слідство ведуть екстрасенси»

Вівторок, 24 травня

06:46 «Все буде добре!»
08:42 «Зіркове життя»
09:40 «Битва екстрасенсів-14»
11:48 «МастерШеф-3»
16:00 «Все буде добре!»
18:00 «Вікна-Новини»
18:30 Т/с «Коли ми вдома»
20:00 «Кохана, ми вбиваємо дітей»
22:00 «Вікна-Новини»
22:48 «Кохана, ми вбиваємо дітей»
00:00 «Один за всіх»
01:05 «Слідство ведуть екстрасенси»

Середа, 25 травня

06:35 «Все буде добре!»
08:20 «Зіркове життя»
09:20 «Битва екстрасенсів-14»
11:25 «МастерШеф-3»
16:00 «Все буде добре!»
18:00 «Вікна-Новини»
19:00 «Слідство ведуть екстрасенси»
20:00 «МастерШеф. Дети» Финал
22:00 «Вікна-Новини»
22:50 «МастерШеф. Дети» Финал
23:20 «Один за всіх»
00:45 «Слідство ведуть екстрасенси»

Четвер, 26 травня

06:15 «Все буде добре!»
08:15 «Кохана, ми вбиваємо дітей»
11:20 «МастерШеф-3»
16:00 «Все буде добре!»
18:00 «Вікна-Новини»
18:30 Т/с «Коли ми вдома»
20:00 «Я соромлюсь свого тіла»
22:00 «Вікна-Новини»
22:50 «Я соромлюсь свого тіла»
00:10 «Один за всіх»
01:15 «Слідство ведуть екстрасенси»

Пʼятниця, 27 травня

05:45 Т/с «Коли ми вдома»
06:10 «Зіркове життя»
08:00 Х/ф ««Сиделка»»
09:50 Т/с «Скорая помощь»
18:00 «Вікна-Новини»
18:30 Т/с «Коли ми вдома»
20:00 Пост-шоу «Холостяк-6»
22:00 «Вікна-Новини»
22:50 Пост-шоу «Холостяк-6»
00:00 Т/с «Коли ми вдома»
01:25 «Слідство ведуть екстрасенси»

Субота, 28 травня

05:55 «ВусоЛапоХвiст»
08:05 «Караоке на Майдані»
09:00 «Все буде смачно!»
09:55 Т/с «Коли ми вдома»
13:05 Пост-шоу «Холостяк-6»
16:15 «МастерШеф. Дети» Финал
19:00 Х/ф ««Бабье лето»»
22:45 Х/ф ««Путешествие во влюблённость»»
01:25 «Слідство ведуть екстрасенси»

Неділя, 29 травня

06:00 «ВусоЛапоХвiст»
07:05 «Все буде добре!»
09:00 «Все буде смачно!»
10:15 «Караоке на Майдані»
11:10 Х/ф ««Бабье лето»»
15:00 «Я соромлюсь свого тіла»
17:00 «Слідство ведуть екстрасенси»
18:00 «Слідство ведуть екстрасенси»
19:00 «Слідство ведуть екстрасенси»
21:00 «Один за всіх»
22:15 «Детектор брехні-9» Життя після сповіді
00:00 «Я соромлюсь свого тіла»
01:25 «Слідство ведуть екстрасенси»