Телепрограма каналу «СТБ» на неділю з 6 по 12 березня (кабельне телебачення Тульчин)

стб Анонс програми Тульчин Краяни Плюс кабельне телепрограма на тиждень

Телепрограма каналу «СТБ» на неділю з 6 по 12 березня (кабельне телебачення Тульчин)

Понедельник, 6 марта

07:10 «Все буде добре!»
09:10 «Все буде смачно!»
10:10 «За живе!»
11:40 Х/ф «Ніколи не забуду тебе»
13:40 «Битва екстрасенсів», 16 сезон
16:00 «Все буде добре!»
18:00 «Вікна-Новини»
18:30 «За живе!»
19:55 «Слідство ведуть екстрасенси»
22:00 «Вікна-Новини»
22:35 «Слідство ведуть екстрасенси»
23:35 «Давай поговоримо про секс», 3 сезон
01:30 «Слідство ведуть екстрасенси»
03:20 Нічний ефір

Вторник, 7 марта

07:15 «Все буде добре!»
09:15 «За живе!»
10:45 «Все буде смачно!»
11:40 «МастерШеф», 3 сезон
16:00 «Все буде добре!»
18:00 «Вікна-Новини»
18:30 «За живе!»
19:55 «МастерШеф. Діти», 2 сезон, 11 еп
22:00 «Вікна-Новини»
22:45 «МастерШеф. Діти», 2 сезон, 11 еп
00:10 Т/с «Коли ми вдома»
01:50 «Слідство ведуть екстрасенси»
03:40 Нічний ефір

Среда, 8 марта

07:00 «Все буде добре!»
09:00 «За живе!»
10:20 Х/ф «Королева бензоколонки»
12:00 «МастерШеф», 3 сезон
16:00 «Все буде добре!»
18:00 «Вікна-Новини»
18:30 «За живе!»
19:55 «МастерШеф. Діти», 2 сезон, 12 еп
22:00 «Вікна-Новини»
22:45 «МастерШеф. Діти», 2 сезон, 12 еп
00:00 Т/с «Коли ми вдома»
01:20 «Слідство ведуть екстрасенси»
03:10 Нічний ефір

Четверг, 9 марта

06:40 «Все буде добре!»
08:40 «За живе!»
09:55 «Все буде смачно!»
11:50 «МастерШеф», 3 сезон
16:00 «Все буде добре!»
18:00 «Вікна-Новини»
18:30 «За живе!»
20:00 «Я соромлюсь свого тіла», 4 сезон, 6 еп
22:00 «Вікна-Новини»
22:45 «Я соромлюсь свого тіла», 4 сезон, 6 еп
00:00 «Один за всіх»
01:10 «Слідство ведуть екстрасенси»
03:00 Нічний ефір

Пятница, 10 марта

07:05 Х/ф «Королева бензоколонки»
08:45 Х/ф «Вам і не снилося»
10:20 Т/с «П’ята група крові»
18:00 «Вікна-Новини»
18:30 Т/с «Коли ми вдома», 2 сезон
20:00 «Холостяк», 7 сезон, 1 еп
22:00 «Вікна-Новини»
22:45 «Холостяк», 7 сезон, 1 еп
00:55 Т/с «Коли ми вдома», 71 і
01:55 «Слідство ведуть екстрасенси»
03:45 Нічний ефір

Суббота, 11 марта

07:35 «Караоке на Майдані»
08:35 «Холостяк», 7 сезон, 1 еп
09:00 «Все буде смачно!»
09:55 «Холостяк», 7 сезон, 1 еп
12:10 «МастерШеф. Діти», 2 сезон, 11 і 12 еп
19:05 «Україна має талант! Діти», 2 сезон, 2 еп
22:10 Т/с «Коли ми вдома»
23:50 «Давай поговоримо про секс», 3 сезон
01:45 «Слідство ведуть екстрасенси»
03:35 Нічний ефір

Воскресенье, 12 марта

05:50 «Все буде добре!»
07:45 «Холостяк», 7 сезон
09:00 «Все буде смачно!»
09:55 «Караоке на Майдані»
10:50 Т/с «Коли ми вдома»
12:30 Т/с «Коли ми вдома»
12:55 «Україна має талант! Діти», 2 сезон, 2 еп
16:00 «Я соромлюсь свого тіла», 4 сезон, 6 еп
18:00 «Слідство ведуть екстрасенси»
21:00 «Один за всіх»
22:10 «Слідство ведуть екстрасенси»
23:10 «Я соромлюсь свого тіла», 4 сезон, 6 еп
00:25 «Слідство ведуть екстрасенси»
02:15 Нічний ефір