Телепрограма каналу «НТН» на неділю з 30 травня по 5 червня (кабельне телебачення Тульчин)

нтн канал Анонс програми Тульчин Краяни Плюс кабельне телебачення

Телепрограма каналу «НТН» на неділю з 30 травня  по 5 червня (кабельне телебачення Тульчин)

Понеділок, 30 травня

05:05 М/ф «Компромікс»
05:10 Х/ф «Сім днів до весілля»
06:30 Х/ф «Нічний мотоцикліст»
07:45 Х/ф «Вантаж без маркування»
09:20 Кримінальні справи
10:15 Серіал «Детективи»
11:55 Х/ф «Вихід»
13:40 Серіал «csi: кіберпростір»
14:00 Свідок
14:20 Серіал «csi: кіберпростір»
15:35 Серіал «Леді-детектив міс Фрайні Фішер»
17:15 Серіал «Детективи»
19:00 Свідок
19:30 Серіал «Кулагін та партнери»
21:30 Серіал «csi: кіберпростір»
23:15 Свідок
23:45 Серіал «Елементарно — 3»
00:40 Серіал «Леді-детектив міс Фрайні Фішер»
02:35 Свідок
03:05 Речовий доказ
03:55 Правда життя. Професії

Вівторок, 31 травня

06:55 Х/ф «Заручники страху»
08:30 Свідок
09:00 Кримінальні справи
09:55 Серіал «Детективи»
11:40 Х/ф «Інспектор карного розшуку»
13:30 Серіал «csi: кіберпростір»
14:00 Свідок
14:20 Серіал «csi: кіберпростір»
15:25 Серіал «Леді-детектив міс Фрайні Фішер»
17:15 Серіал «Детективи»
19:00 Свідок
19:30 Серіал «Кулагін та партнери»
21:30 Серіал «csi: кіберпростір»
23:15 Свідок
23:45 Серіал «Елементарно — 3»
00:40 Серіал «Леді-детектив міс Фрайні Фішер»
03:20 Свідок
03:50 Випадковий свідок
04:00 Речовий доказ
04:30 Легенди бандитської Одеси
04:50 Серіал «Кулагін та партнери»

Середа, 1 червня

06:45 Х/ф «Інспектор карного розшуку»
08:30 Свідок
09:00 Кримінальні справи
09:55 Серіал «Детективи»
11:40 Серіал «Страх у твоєму домі»
13:30 Серіал «csi: кіберпростір»
14:00 Свідок
14:20 Серіал «csi: кіберпростір»
15:30 Серіал «Леді-детектив міс Фрайні Фішер»
17:15 Серіал «Детективи»
19:00 Свідок
19:30 Серіал «Кулагін та партнери»
21:30 Серіал «csi: кіберпростір»
23:15 Свідок
23:45 Серіал «Елементарно — 3»
00:40 Серіал «Леді-детектив міс Фрайні Фішер»
02:30 Свідок
03:00 Випадковий свідок
03:05 Речовий доказ
03:35 Правда життя
04:35 Легенди бандитської Одеси
04:55 Серіал «Кулагін та партнери»

Четвер, 2 червня

06:50 Х/ф «»П’ять хвилин страху»»
08:30 Свідок
09:00 Кримінальні справи
09:55 Серіал «Детективи»
11:40 Серіал «Страх у твоєму домі»
13:30 Серіал «csi: кіберпростір»
14:00 Свідок
14:20 Серіал «csi: кіберпростір»
15:25 Серіал «Леді-детектив міс Фрайні Фішер»
17:15 Серіал «Детективи»
19:00 Свідок
19:30 Серіал «Кулагін та партнери»
21:30 Серіал «csi: кіберпростір»
23:15 Свідок
23:45 Серіал «Елементарно — 3»
00:40 Серіал «Леді-детектив міс Фрайні Фішер»
02:45 Свідок
03:15 Випадковий свідок
03:30 Речовий доказ
04:30 Легенди бандитської Одеси
04:50 Серіал «Кулагін та партнери»

Пʼятниця, 3 червня

05:10 Х/ф «Щит і меч»
06:45 Х/ф «Єдина дорога»
08:30 Свідок
09:00 Кримінальні справи
09:55 Серіал «Детективи»
11:40 Серіал «Страх у твоєму домі»
13:30 Серіал «csi: кіберпростір»
14:00 Свідок
14:20 Серіал «csi: кіберпростір»
15:25 Серіал «Леді-детектив міс Фрайні Фішер»
17:15 Серіал «Детективи»
19:00 Свідок
19:30 Серіал «Кулагін та партнери»
21:30 Серіал «csi: кіберпростір»
23:15 Свідок
23:45 Серіал «Елементарно — 3»
00:40 Серіал «Леді-детектив міс Фрайні Фішер»
02:50 Свідок
03:20 Випадковий свідок
03:40 Легенди бандитської Одеси
04:00 Правда життя. Професії

Субота, 4 червня

05:55 Х/ф «Єдина дорога»
11:30 Речовий доказ
15:00 Серіал «Детективи»
19:00 Свідок
19:30 Серіал «Кулагін та партнери»
23:00 Х/ф «Ласкаво просимо в джунглі»
00:50 Х/ф «Колишніх агентів не буває»
02:35 Свідок
03:20 Речовий доказ
04:20 Правда життя. Професії

Неділя, 5 червня

07:45 Х/ф «Круїз, або Розлучна подорож»
09:40 Серіал «агентство нлс»
13:10 Розсміши коміка
15:00 Х/ф «Раз на раз не випадає»
16:35 Легенди карного розшуку
19:00 Серіал «Лінія захисту»
22:30 Х/ф «Марафонець»
00:45 Х/ф «»Плем’я»»
02:05 Випадковий свідок
02:20 Х/ф «Ласкаво просимо в джунглі»
02:35 Речовий доказ
04:25 Легенди бандитської Одеси