Телепрограма каналу «Новий канал» на неділю з 30 травня по 5 червня (кабельне телебачення Тульчин)

новий канал Анонс програми Тльчин Краяни Плюс кабельне телебачення телепрограма на тиждень

Телепрограма каналу «Новий канал» на неділю з 30 травня  по 5 червня (кабельне телебачення Тульчин)

Понеділок, 30 травня

06:00 Kids’ time. м/с «кунг-фу панда: легенди крутості»
07:15 Т/с «Друзі»
08:45 Х/ф «Нові пригоди Аладдіна»
10:45 Х/ф «Черепашки-ніндзя»
12:45 Т/с «Не родись вродливою»
18:00 Абзац!
19:00 Дешево та сердито, 2 сезон
20:10 Ревізор
23:05 Пристрасті за Ревізором
02:00 Проект Любов
03:00 Служба розшуку дітей
03:05 Зона ночі

Вівторок, 31 травня

05:05 Абзац!
06:00 Kids’ time. м/с «кунг-фу панда: легенди крутості»
07:15 Т/с «Друзі»
10:00 «Київ вдень та вночі», 48 еп
11:10 Т/с «Щасливі разом»
16:50 Від пацанки до панянки
18:00 Абзац!
19:00 Від пацанки до панянки
20:00 Від пацанки до панянки
22:40 Х/ф «Клік: із пультом по життю»
00:45 Х/ф «Зловісні мерці. Чорна книга»
02:25 Дорослі як діти
03:25 Зона ночі

Середа, 1 червня

05:05 Абзац!
06:00 Kids’ time. м/с «кунг-фу панда: легенди крутості»
07:15 Т/с «Друзі»
10:55 Т/с «Щасливі разом»
17:00 Хто зверху?
18:00 Абзац!
19:00 Хто зверху?
20:00 Хто зверху?
22:00 Х/ф «Король вечірок 2»
23:45 Х/ф «Секретний експеримент»
01:35 Дорослі як діти
03:25 Служба розшуку дітей
03:30 Зона ночі

Четвер, 2 червня

05:15 Абзац!
06:05 Kids’ time. м/с «кунг-фу панда: легенди крутості»
07:25 Т/с «Друзі»
12:10 Т/с «Не родись вродливою»
17:35 Суперінтуїція, 2 сезон
18:00 Абзац!
19:00 Суперінтуїція, 2 сезон
20:00 Суперінтуїція, 2 сезон
21:30 Х/ф «Старе загартування»
23:15 Х/ф «Принади»
01:10 Дорослі як діти
03:10 Служба розшуку дітей
03:15 Зона ночі

Пʼятниця, 3 червня

05:05 Абзац!
06:00 Kids’ time. м/с «кунг-фу панда: легенди крутості»
07:25 Т/с «Друзі»
09:50 Серця трьох, 3 сезон
14:00 Серця трьох, 3 сезон
18:00 Абзац!
19:00 Аферисти в мережі, 2 сезон
20:10 Х/ф «Угода з дияволом»
22:10 Суперінтуїція, 2 сезон
23:35 Х/ф «Король вечірок 2»
01:25 Дорослі як діти
03:05 Служба розшуку дітей
03:10 Зона ночі
04:45 Абзац!

Субота, 4 червня

05:45 Kids’ time. м/с «пінгвіни з «мадагаскару»
07:05 Дешево та сердито, 2 сезон
08:10 Ревізор
11:10 Пристрасті за Ревізором
14:00 Від пацанки до панянки
16:50 М/ф «Губка Боб: Життя на суші»
18:35 Х/ф «Погані хлопці»
21:00 Х/ф «Погані хлопці 2»
00:00 Х/ф «Тривожний виклик»
01:45 Х/ф «Принади»
03:40 Дорослі як діти
04:20 Зона ночі

Неділя, 5 червня

05:50 Kids’ time. м/с «дракони: захисники берка»
09:00 Х/ф «Безодня»
12:00 М/ф «Губка Боб: Життя на суші»
13:45 Х/ф «Погані хлопці»
16:00 Х/ф «Погані хлопці 2»
19:00 Х/ф «Будинок Великої Матусі»
21:00 Х/ф «Будинок Великої Матусі 2»
23:00 Х/ф «Будинок Великої Матусі 3»
01:00 Х/ф «Тривожний виклик»
02:45 Зона ночі