Анджеліна Джолі таки зіграє в римейку хоррора «Наречена Франкенштейна»

анджеліна джолі мумія новини кіно кабельне телебачення Тульчин

Зірка фільмів «Чаклунка» Анджеліна Джолі може стати новою Нареченою Франкеншейна. Культовий фільм жахів, представлений у 1935 році, в черзі на перезавантаження, яке планує зняти студія Universal.

Як відомо, виробництво картини «Наречена Франкенштейна» заморозили у 2017 році, коли спроба запустити масштабний проєкт «Темний всесвіт» провалився через низький рейтинг першої стрічки «Мумія». Тоді головну роль у картині зіграв Том Круз.Том Круз мумія новини кіно кабельне телебачення Тульчин

Після того творці «Нареченої» та великого проєкту, який не «вистрілив», взяли паузу. Однак не приховували, що головні ролі в перезавантаженні хоррору планували віддати Анджеліні Джолі та Хав’єру Бардему.

У 2019 році розробку фільму «Наречена Франкенштейна» намагалися розкрутити за допомогою відомої кінопродюсерки та ексголови групи кінофільмів Sony Pictures Entertainment Емі Паскаль. Їй також допомагав актор і режисер Джон Кразінські, відомий роботою над «Тихим місцем». На якому етапі розробка стрічки перебуває зараз – поки невідомо. Проте представники студії не покидають надії подарувати Голлівуду римейк на легендарний хоррор з тими ж акторами.